З 01.09.2008 школа набула нового статусу -

Шахтарської міської ради Донецької області

Девіз нашого закладу

“ МИ   НЕ НАМАГАЄМОСЬ СТАТИ КРАЩИМИ ЗА ІНШИХ,

МИ ПРАГНЕМО СТАТИ КРАЩИМИ ЗА НАС СЬОГОДНІШНІХ ”

Мета нашого закладу

Виховання здорової компетентної особистості – громадянина України – носія національних цінностей, яка живе в гармонії з природою та сама з собою, здатна до самовизначення та самореалізації.

Завдання нашого закладу

•Забезпечення отримання учнями відповідного віку якісної початкової базової середньої освіти за місцем їх проживання.
•Дотримання вимог Державного стандарту початкової базової середньої освіти, підготовка учнів до подальшого навчання та трудової діяльності.
•Формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду.
•Виховання поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини і громадянина.
•Виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, формування навичок взаємодопомоги та товариства.
•Виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя.